ACENTA=100% GÜVENLİ & KALİTELİ HİZMET" NAKLİYENİN PIRLANTALARI

  • Online Acenta Hattı : (+90212) 472 12 12

Niçin Nakliyerehberim Acenta Olmalısınız

Neden Acenta Olmalısınız?

 
1- ACENTALAR Google.com da çıkan Nakliyerehberim Amiral Sayfalarında İlk Sıralarında Oluyorlar.

İnternette 2002 Yılında yayına başlayan www.nakliyerehberim.com sitemiz 2002 den beri www.google.com sitesinde tüm nakliye ve lojistik kelimelerinde 15 senedir , ya ilk sırada yada ilk sayfada yer almaktadır. Bu da sitemizi Türkiye'de en çok ziyaret edilen site durumuna yükseltmektedir. Bu durumun sonucu olarak www.nakliyerehberim.com sitemizin tüm sayfaları Türkiye ve dünyanın tüm Fabrikaları ve yükü olan ithalatçı firmalarının %70 ile %90 oranında ziyaret etmelerine vesile olmaktadır. Gördüğümüz kadarıyla sayfalarımızın en üstünde reklamı olan firmalar ciddi anlamda tanıtımı yapılmakta ve yüksek oranda iş almaları sağlanılmaktadırlar. O nedenle vitrin durumunda ki sayfamızın üst taraf reklam bölümleri bundan sonra acentalar projesindeki resmi acentalarımıza tahsis edilmiştir. Dolayısıyla bundan sonra 5 adet acentamız her zaman saylarımızın en üstünde yer alacaklardır.

 
2- Nakliyerehberim.com ACENTALARI Fazla Rekabet Ettirilmiyorlar.

Her Ülkeye ve her ile 5 adet acenta atanacağından ve de sayı çok az olduğundan , bu 5 adet acentanın da profillerine bakılarak aynı işleri yapmamaları konusunda dikkatli davranılacak. Ve zamanla , örneğin frigo çalışan yada düz tenteli çalışan yada parsiyel çalışan yada lowbed çalışan gibi değişik iş kollarında çalışma yapan Nakliyecilerin bir araya gelmesi sağlanalınacak.

 
3- Acentaların Logo ve Araç Resimlerinizin Web Sitemizde Yer Alıyorlar

Hem Yurt içinde hem de Yurt dışında daha fazla izlenen ve takip edilen bir site haline gelen www.nakliyerehberim.com ve www.nakliyerehberim.com.tr de logolarınızın ve araç resimlerinizin ücretsiz olarak yer alması sağlanmaktadır.

 
4- Nakliyerehberim.com Üyelerinin Tüm İstatistiklerine Ulaşıyorlar

nakliyerehberim.com Fabrika üyelerinin sitemizde yayınlamış oldukları tüm İithalat ve ihracat yüklerine ve şehirlerarası komple ve parsiyel yük ilanlarına anında ulaşıyorlar. Eskiden sadece gold üyelerin gördüğü fabrika yükleri ve dönüş araçlarına, şimdi sadece ACENTALAR görüyorlar. Hatta ACENTALAR Gerek görülmesi durumunda o bölgedeki acentamız sayesinde yükü olan fabrika üyemizle yada ithalatçımızla görüşerek yanına gidiyorlar ve ilişkileri daha da derinleştirebiliyorlar. Bu sayede fabrikalarla ilişkiler daha sağlam bir hale gelmektedir. Böylelikle Nakliye ve lojistik sektöründe çok önemli bir data base haline gelen Nakliyerehberim tüm ilan istatistikleri ACENTALARIMIZA anında açılmakta ve tüm fabrikalarımızla iletişim ve ulaşım sağlanmaktadır.

 
5- Basınla İlişki Kurmak

Nakliyerehberim.com var olan gücüne artı olarak ACENTALARIMIZDAN DA aldığı güçle , sektördeki muhtelif konular, gelişmeler, sorunlar ve çözüm arayışları ile ilgili olarak kamuoyuna bilgi vermek, kamuoyu oluşturmak ve sektörün bilinilirliği ve tanınırlırlığını arttırmak amacıyla www.nracenta.com sitesinde Basın Bültenleri yayınlayacak. ve Bu Basın Bültenlerinde, üye firmalarımızın da görüş ve düşünceleri, ACANTALAR içinde görüş birliği oluştuktan sonra sektör basını ve gerektiğinde ulusal basına iletecektir.

 
6- Nakliye ve Lojistik Zirvelerine Katılmak

ACENTALAR projesi sayesinde Nakliyede , 2017 yılından itibaren yılda bir kez, sektörümüzle ilgili çok önemli konularda Acentalar Zirveleri düzenecektir. Bu Zirveler, acentalarımızın % 70 oranında atanmasına müteakip yapılacaktır. Planınmız ya temnmuz 2017 yada engeç Kasımında düzenlenmesi planlanmaktadır. Toplantıda acentalar arasında iletişimin güçlendirilmesi , sistemin işleyişi, güçlü bir ticari paslaşmanın başlatılması ve fabrikalarla iletişimin nasıl kurulması yönünde bilgi alış verişi konular işlenecektir. Bu zirvelere ücretsiz katılım ve ilgili konularda uzman ve otorite olmuş kişilerin düşünce ve çalışmalarından faydalanma imkanı sağlanacaktır.

 
7- Dünya'ya Entegre Olmak ve Dünya'daki Çalışmalarından Haberdar Olmak

Avrupa'daki ve Dünya'daki tum üreticilerinin çatı kuruluşlarına ve dernekleriyle işbirliğini oluşturmak ve tüm çalışmalarından haberdar olmak ve sektörümüzle ilgili güncel bilgi ve gelişmelere ulaşmak mümkün olacaktır.

 
8- Acentalık Projesi İlgili Konularda Bakanlıklarla İlişki Kurmak

Nakliyerehberim Acentalar projemizin dünya çapında bir acentalık sistemine dönüşmesi için, sektörümüzle ilgili önemli konularda muhtelif kamu kurum ve kuruluşuyla görüşmeler yapacak ve önemli sonuçların alınmasına katkıda bulunacaktır. Örneğin İATA FIATA gibi dunya çapındaki acentalık projelerinde olduğu gibi nakliyerehberim acentayıda dünyada söz sahibi yapmak için, Bakanlıklar ve ilgili kurumlarla çalışmalara devam edilecekdir. Böylellikle, kamu ve Bakanlıklardaki karar verici yetkili organlarla temas sağlanarak ortak çalışmalar yapılacak Sitemizin projesi hakkında görüşleri aktarılacaktır.

 
9- Nakliyerehberim Teknik Komitesi Çalışmalarından Faydalanıyorlar

 
Nakliyerehberim Teknik Komitesi, düzenli ve periyodik olarak toplanmakta gerek Bilişim konularında en son teknoloji ve yazılımlar çerçevesinde ele alınan, gerekse Yönetim Kurulu toplantılarında kendilerine verilen görevler doğrultusunda belirlenen Toplantı Gündemleri çerçevesinde çalışmaktadır. Sektörümüzle ilgili bilişim ve teknik konularda fikir alışverişinde bulunmak ve sorunlara çözüm geliştirmek mümkün olmaktadır.

 
10- Fuar Departmanının Çalışmalarından Faydalanmak

Sitemiz fuar departmanı 2002 den beri İstanbul'da Cnr ve Tüyap'ta düzenlenen tüm uluslararası fuarlara ziyaret gerçekleştirmekte ve Fabrikaların son durumları ve çalışmaları ile ilgili bilgi almaktadırlar. Şuana kadar 100.000 yakın firmadan bilgi alınması sağlanmıştır. Bunda sonrada acentalar katalogu oluşturulacak ve bu katalog fuarda ki fabrikalara dağıtılacaktır. Bu çalışmalar sayesinde Acentalarımızın bilgisi Türkiye'deki fabrikaların bilgisine sunulacak, fabrikalarının acentaların bilgisine kolay ulaşmaları sağlanacaktır.

   
Saygılarımızla,